Získejte fixní úrok 8% p.a.

a společně zajistěme lepší budoucnost pro naše milované!

Pečovatelský dům Brno

Co je dluhopis

Dluhopis (obligace, bond) je cenný papír zavazující emitenta vyplatit jeho majiteli peněžní obnos uvedený v dokladu včetně příslušného úroku, a to ve vyznačeném termínu. Na rozdíl od akcie zajišťuje tento druh cenného papíru předem stanovený finanční výnos (kupón).

Parametry dluhopisu

Emitent: VISE SENIO a.s.
Hodnota 1 ks dluhopisu: 25 000 Kč
Forma dluhopisu: listinná
Úrok: 8% p.a.
Splatnost: K termínu splatnosti dluhopisu
Frekvence výplaty úroků: 2x ročně

Proč pečovatelský dům

K myšlence vytvořit pečovatelský dům nás dovedla vlastní zkušenost. Před nějakou dobou jsme osobně řešili umístění naší milované babičky, která se již nemohla sama o sebe postarat do pečovatelského ústavu a my jsme jí nebyli schopni vlastními silami pomáhat 24 hodin denně.

1.

Zjistili jsme, že v České republice je obrovský problém sehnat okamžitě kvalitní ústav s potřebnou péčí, kam bychom mohli babičku umístit. Čekací lhůty byly opravdu dlouhé. Museli jsme ji proto umístit do státního zařízení, což nebylo v podstatě nic jiného než klasická nemocnice. Představa, že bychom museli dlouhodobě nechat naši babičku v tomto zařízení, se nám naprosto příčila. Myšlenka, že jednoho dne budeme muset trávit zbytek našeho života v podobném zařízení je děsivá. Naštěstí se nám nakonec podařilo babičku po urputném boji umístit do lepšího soukromého zařízení.

2.

Jsme toho názoru, že dožití člověka má být kvalitní, v příjemném prostředí, kde senior, pokud mu to zdraví dovolí, nemusí jen ležet v posteli a koukat na televizi. Mělo by to být prostředí, kde bude mít možnost relaxace v pěkné zahradě, snídat na příjemné terase, mít možnost například rehabilitačního cvičení v bazénu, trávit čas s ostatními seniory ve společenské místnosti, natáhnout se večer do vířivky a dívat se na hvězdy a přitom všem by se nemusel starat o to, co bude jíst, měl k dispozici kvalifikovanou pečovatelku, která mu pomůže se obléci, bude s ním cvičit, pomůže mu se vykoupat a další věci.

3.

V České republice je jen několik skutečně pěkných domovů pro seniory a jsou většinou naprosto obsazené. My chceme alespoň malým dílem přispět k lepší dostupnosti kvalitně stráveného stáří pro rodiče a prarodiče mnohých z nás.

Vybavenost

osob

ložnic

koupelen

Proč investovat s námi

4 důvody proč investovat s námi

1) Investice již od 25 000 Kč

Nemusíte investovat miliony. Náš produkt je navržen tak, aby byl dostupný pro každého. O daně se staráme my, vy jen inkasujete úroky.

2) Půl roční výplata úroku

Znamená 2x ročně pravidelný příjem navíc po celou dobu splatnosti dluhopisu

3) Fixní úrok 8% p.a.

Takové zhodnocení nezískáte se žádným běžným bankovním produktem

4) Pomůžete dobré věci

Domovů s pečovatelskou službou je stále akutní nedostatek. Vaší investicí pomůžete vybudovat nové místo pro lidi, kteří si již sami pomoci nedokážou. Kdo ví, třeba ho jednou využijete i vy sami!

Co náš pečovatelský dům nabídne navíc?

 • V první řadě rodinné, vlídné a přátelské prostředí.
 • Luxusní zázemí s bazénem, vířivkou, výhledem na okolí, pěknou zahradu s altánem, terasami, kde může v klidu ve stínu vzrostlých stromů za zpěvu ptáků posnídat a kochat se rozmanitou florou.
 • Protože naše mateřská společnost vlastní luxusní apartmány v zahraničí, nabídneme i výlety za bezkonkurenční ceny, které opravdu nikde jinde nelze sehnat, například do lázeňského městečka Sveti Vlas v Bulharsku, kde může senior dýchat zdraví prospěšný lázeňský vzduch a využít všechny wellness procedury dostupné v budově.
 • Je již senior příliš nemocný a nepohyblivý, aby mohl absolvovat takovouto cestu? Nevadí, jdeme s dobou a zprostředkujeme mu alespoň virtuální zážitek, díky nejšpičkovějšímu VR vybavení na trhu. Nezapomenutelný zážitek!

Naše vize a principy

 • Chceme zlepšit současnou úroveň pečovatelských zařízení.
 • Myslíme si, že si naši rodiče a prarodiče zaslouží žít podzim svého života kvalitně.
 • Personál musí být důkladně vyškolený a kvalifikovaný, zároveň mít lidský a přátelský přístup.
 • Senior se musí cítit jako v bavlnce, dostávat kvalitní a chutné jídlo, mít různé možnosti trávení volného času, které ho budou bavit a nikoli obtěžovat.
 • Jsme moderní a využíváme moderní technologie jak pro zábavu, tak pro rehabilitaci.

Otázky a odpovědi

Na co peníze použijeme

Předěláme krásnou a prostornou rodinnou vilu, kterou již vlastní naše mateřská společnost na pečovatelský dům pro seniory

Rozsah stavebních úprav:

 • vybudování bezbariérové přístupu do druhého podlaží
 • rozvody vody a odpadů
 • 3 nové koupelny se sprchovým koutem a 4 nové toalety
 • zvednutí stropu (střechy), pro postavení dalšího podlaží
 • vybudování dalších ložnic pro ubytování seniorů v přistavěném druhém podlaží vily
 • nákup nezbytného vybavení a nábytku
 • vybudování recepce

Co jsou emisní podmínky
Je to soubor podmínek, na základě kterých jsou dluhopisy vydány. Upřesňují formu a obsah emitovaného cenného papíru. Vymezují práva a povinnosti emitenta a vlastníka.

Dluhopisy a daně

15 % srážkovou daň odvádíme my. Vyplacené finanční prostředky jsou tedy již zdaněné.

Kup si štěstí a podpoř nový dům pro seniory

Nové seniorské domy pro vaše milované v ČR – bezstarostný podzim života s profesionální péčí.

 • Podej pomocnou ruku svým blízkým.
 • Přispěj na kvalitní domy pro seniory.
 • Pomoz zachránit korálkarnu v Prostějově, postiženou koronavirou krizí a zachovat tak pracovní místa pro maminky od rodin, www.qitko-hobby.cz
 • Podpoř naši vizi částkou 149,- Kč.

Jsme v tom společně.

Chci dluhopis

Hodnota 1 ks dluhopisu: 25 000 Kč / Úrok: 8% p.a. / Splatnost: 5 let

11 + 5 =